(22) 815 20 12-14

Napisz do nas

ul. Jana Pawła II 7

05-077 Warszawa Wesoła

Introligatornia


Tym, co różni WIP-Druk od każdej drukarni jest nie tylko własny dział prepress, ale również możliwość wielorakiego uszlachetniania druku. Technologie podnoszące atrakcyjność druków rozwijają się bardzo szybko, ich spektrum możliwości ciągle się powiększa.

Nasi Klienci, oprócz atrakcyjnych projektów muszą ciągle podnosić poprzeczkę atrakcyjności swoich wyrobów.
Taką właśnie rolę doskonale spełniają technologie uszlachetniania druku.

"Dbamy o każdy szczegół" to dobry moment, aby użyć tych słów i przekazać uszlachetnione arkusze drukowe do introligatorni.


Obróbka introligatorska to końcowy etap złożonego procesu poligraficznego. Niezbędny - jeśli celem jest wyprodukowanie bardzo skomplikowanych wyrobów.

 

Dzięki dużej gamie urządzeń introligatorskich można nadać zleconym pracom indywidualnego charakteru.

Etap obróbki introligatorskiej często rozstrzyga o sukcesie przy produkcji opakowań z tektury litej, etykiet o nietypowych kształtach, a szczególnie w poligrafii reklamowej. Ledwie przeciętna precyzja obróbki introligatorskiej lub choćby małe opóźnienia mogą zaprzepaścić nawet najlepszy rezultat osiągnięty przez studio prepress, drukarnię czy dział uszlachetniania druku. Dlatego i tu polegamy na nowoczesnych maszynach i specjalistach. Ułatwia to nadzór nad jakością i redukuje koszty.

 

Nasi Klienci widzą i cenią efekty takiego kompleksowego rozwiązania.